Martwisz się, że nie będziesz mieć czasu na to? Nawet przy małej ilości wolnego czasu pewnie jesteś w stanie zrobić 1 deser w miesiącu, prawda? Jeśli wybierzesz najdroższą opcję, to 109 zł za jedno szkolenie i tak jest bardzo atrakcyjną ceną. A przy zakupie rocznej subskrypcji, to wychodzi jedynie 70 zł za jeden deser. To jest naprawdę nie dużo porównując do cen innych szkoleń na rynku. |